قوانین و مقررات جومینا هاست


           قوانین و مقررات جومینا هاست

show_chart 15346
date_range 12-بهمن-1395
person_outline جومینا هاست

1- اسپم و ارسال ایمیل زیاد همچون ایمیل های تبلیغاتی در حجم انبوه و غیر متعارف اکیدا ممنوع است و اگر کاربری به ارسال اسپم اقدام نماید، سایت وی مسدود شده و جومینا هاست مسئولیتی در مقابل بازگردانی و ارسال فایل پشتیبان به مشتری نخواهد داشت.

 

2- استفاده از رپیدلیچ به میزان غیر طبیعی ممنوع است، ولی استفاده برای کارهای شخصی و دریافت فایل های کم حجم با تعداد کم به تعداد محدود در هر روز ، منعی ندارد . از مشترکین خواهشمندیم به جهت انکه مشکلی ایجاد نشود بر روی پوشه لیچ خود رمز گذارند.

 

3- استفاده از هاست های اشتراکی جهت راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر و یا موارد مشابه اکیدا ممنوع میباشد، یعنی کاربر حق آپلود فایل درهاست اشتراکی و انتشار لینک دانلود آنها را ندارد و استفاده از اینگونه هاست فقط برای راه اندازی سایت های معمولی با بازید نرمال مجاز است و برای دانلود سنتر و یا آپلود سنتر و ... ، باید هاست مخصوص دانلود و یا ... تهیه شود و همچنین در هاست اشتراکی مشترکین باید رعایت حال دیگر سایت ها و مشترکین را بنمایند و در صورت بالا رفتن آمار بازدید سایت شان، باید آنرا به سرور مجازی و یا اختصاصی منتقل نمایند تا از کاهش سرعت سرور و ناراحتی دیگر مشترکین جلوگیری شود.

 

4- اسفاده از اسکریپت ها و یا سیستم های مدیریت محتوایی که باعث بالا رفتن لود سرور شوند مانند اسکریپت های چت آنلاین و ... و یا از لحاظ امنیتی سرور را به خطر بیاندازند ممنوع است و در صورت عدم رعایت این قانون، سایت مورد نظر برای بار اول مسدود خواهد گردید و در صورت تکرار، بطور کامل از سرور حذف خواهد گردید و فقط بک آپ آن با پرداخت جریمه مقرر شده از طرف جومینا هاست، از سوی کاربر به جومینا هاست (در صورت بروز هر گونه مشکلی برای سرور مربوطه از ناحیه سایت کاربر)، به کاربر تحویل داده خواهد شد .

 

5- رعایت قوانین کپی رایت بین المللی در کلیه سرویس های ما الزامی نیست منتها در صورت شکایت رسمی از سایتی مبنی بر تخلف از این قوانین، مسئول سایت مورد نظر، باید نسبت به حذف مورد شکایت مانند لینک دانلود و یا اسکریپت و ... ، از سایتش سریعا اقدام نماید در غیر اینصورت سایت مربوطه مسدود خواهد گردید.

 

6- ما بصورت هفتگی از همه سایت های مشترکینمان(فقط سرویس های هاست اشتراکی)، در سرور مستقل دیگری، کاملا اتوماتیک و ماشینی بک آپ گیری می کنیم ، و چون بک آپی که توسط سرورها گرفته میشود، کاملا اتوماتیک و ماشینی می باشند، هیچگونه تضمینی مبنی بر کامل و بدون ایراد بودن آنها وجود ندارد و به همین خاطر همه مشترکین جومینا هاست نیز موظف به گرفتن بک آپ منظم از اطلاعات مهم سایت های شان و دانلود و نگهداری از آن بک آپ ها هستند تا در صورت لزوم استفاده و رستور شوند، و در غیر اینصورت، مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

ضمنا مشترکین هاست اشتراکی تا زمانی میتوانند درخواست بک آپ داشته باشند که سرویس اشان فعال باشد و در واقع معلق نشده باشد.

 

7- مشترکین جهت تمدید سرویس های هاستینگ اشتراکی - نمایندگی هاستینگ و ثبت دامنه، و در سایر سرویس ها مانند سرور اختصاصی و مجازی و ... باید 3 روز قبل از اتمام دوره، نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند و اگر در این فرصت اقدامی نکنند، سایت و یا سرویس شان بعد از 3 روز در تاریخ سر رسید، ابتدا مسدود و  در صورت عدم پیگیری پس از 72 ساعت حذف خواهد گردید و بک آپ نیز ارائه نخواهد شد و جومینا هاست هیچگونه مسئولیتی را پس از آن به هیچ عنوان قبول نخواهد کرد. ضمن اینکه در صورت تعلیق سرویس به علت عدم تمدید، تنها راه جهت دسترسی تمدید سرویس خواهد بود

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۳ روز پس از زمان سر رسید 10 درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.
 
8- هر گونه پرداخت صورتحساب ها و  اعتبار مالی در پنل کاربران یا نمایندگان (میزبانی وب ، دامنه ، سرور مجازی و … ) تحت هیچ شرایطی قابل عودت به حساب بانکی و یا جابجایی بین کاربران نمی باشد و صرفا برای پرداخت های آینده در سیستم قابل استفاده می باشد.

 

9- جومینا هاست فقط به ثبت کنندگان سفارش در مورد پشتیبانی و موارد دیگر مربوط به سرویس های هاستینگ پاسخگو خواهد بود و هر شخص ثالث دیگری به عنوان مالک و یا نماینده مالک سایت مربوطه، مورد قبول نخواهد بود، مگر اینکه با وکالت قانونی و یا احراز هویت مورد نظر جومینا هاست، از طرف مالک سایت درخواست پشتیبانی و ... نماید.

 

10- اگرچه ما نهایت سعی مان را می کنیم که مورد تحریم واقع نشویم و تمام ترفندهای لازم مانند گرفتن بک آپ از سایت ها در سرورهای مستقل دیگر و ... را بکار می بریم ولی در نهایت، جومینا هاست مسئولیت خسارات شدید ناشی از مشکلات سخت افزاری، تحریم های بین المللی، جنگ و مانند آنرا نمی پذیرد .

11- مشترکین تا ۷ روز بعد از گرفتن ( فقط ) سرویس هاست اشتراکی، مجازند که در صورت نارضایتی از کیفیت هاست اشتراکی مورد نظر و با ذکر دلیل قانع کننده، نسبت به درخواست عودت وجه واریزی خود اقدام نمایند و جومینا هاست هم تا یک هفته فرصت خواهد داشت وجه مورد نظر را به حساب بانکی اعلامی کاربر واریز نماید و به ایشان اطلاع دهد ( توجه داشته باشید که این گارانتی برگشت وجه ۷ روزه فقط شامل سرویس هاست اشتراکی می باشد و به دیگر سرویس ها مانند ثبت دامنه پنل نمایندگی حجمی و سرور اختصاصی و مجازی و ... به هیچ عنوان تعلق نمی گیرد)

 

 12. متقاضیان سرورهای اختصاصی و مجازی جهت دریافت سرور بایستی مشخصات کاربری خود را بصورت صحیح وارد کرده و یک کپی از کارت ملی و یکی از قبوض برق یا تلفن یا... را ارائه کنند

 

13- جومینا هاست هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی و مشکلات سخت افزاری ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.

 

14- جومینا هاست همه تلاش خود را براي پايدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام مي‌دهد با اين همه مشكلات تفكيكی خاص و ساير عوامل خارج از كنترل جومینا هاست هر از چندگاهی ممكن است منجر به وقفه در سرويس‌دهی جومینا هاست گردند. مشتركین موافقت می نمايند جومینا هاست را برای نتايج اين وقفه‌ها مسئول ندانند.

 

15- هر گونه توهین و تهمت به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان جومینا هاست از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی جومینا هاست با مشترکین و عموم اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، تیکت ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری و انجمن های عمومی در محیط مجازی نت به هر شکل ممنوع بوده و جومینا هاست امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
بدیهی است جومینا هاست با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما مشترکین محترم از از طریق وسایل ارتباطی جومینا هاست(تلفن ، تیکت ، گفتگو آنلاین ، ایمیل) می باشد.

 

16- جومینا هاست مختار است که در صورت نیاز تغییرات مورد نظر را در هر زمانی که لازم باشد در قوانین و مقررات فوق انجام دهد و مشترکین در مورد تغییرات مورد نظر جومینا هاست در قوانین و مقررات سرویس های جومینا هاست، حق هر اعتراضی را از خود سلب می کنند.

 

استفاده از خدمات جومینا هاست، یعنی قبول داشتن کلیه قوانین و مقررات جومینا هاست (توضیح: مشترکین در موقع ثبت سفارش و درخواست سرویس مورد نظر موظف به تایید و قبول کردن قوانین و مقررات استفاده از سرویس های جومینا هاست با تیک زدن مربوطه در قسمت مربوطه هستند )، پس لطفا تمامی بندهای آیین نامه مقرراتی جومینا هاست را دقیقا مطالعه فرمایید تا بعدا دچار مشکلات احتمالی نشوید.

 

هاست های اشتراکی جومینا هاست

بهترین پلن
طرح اقتصادی

50

هزار تومان سالیانه

طرح اقتصادی

 • pages
  300 مگابایت فضا
 • sync
  5000 MB پهنای باند
 • data_usage
  3 عدد پایگاه داده
 • dvr
  1 عدد Addon Domains
 • add_to_queue
  Parked Domains نامحدود
 • email
  20 عدد ایمیل
پیشنهاد ما
طرح تجاری

90

هزار تومان سالیانه

طرح تجاری

 • pages
  1000 مگابایت فضا
 • sync
  20000 MB پهنای باند
 • data_usage
  6 عدد پایگاه داده
 • dvr
  2 عدد Addon Domains
 • add_to_queue
  Parked Domains نامحدود
 • email
  60 عدد ایمیل
طرح حرفه ای

125

هزار تومان سالیانه

طرح حرفه ای

 • pages
  2000 مگابایت فضا
 • sync
  40000 MB پهنای باند
 • data_usage
  7 عدد پایگاه داده
 • dvr
  2 عدد Addon Domains
 • add_to_queue
  Parked Domains نامحدود
 • email
  نا محدود
طرح سازمانی

220

هزار تومان سالیانه

طرح سازمانی

 • pages
  5000 مگابایت فضا
 • sync
  100000 MB پهنای باند
 • data_usage
  8 عدد پایگاه داده
 • dvr
  3 عدد Addon Domains
 • add_to_queue
  Parked Domains نامحدود
 • email
  نامحدود

تلفن پشتیبانی : 09124136133

 

moon

logo-samandehi